top of page

טרק סובב מונבלאן 12 יום

חופשה ב -

שוויץ

Stop sales for 2024

%D7%9E%D7%96%D7%92%20%D7%90%D7%95%D7%99%
קל.jpg
151
ק"מ
12
ימים

המחיר לאדם בחדר זוגי
מחיר ליחיד בחדר זוגי צור קשר

€ 1,849

החל מ -

 כל תאריך שתבחרו :

מ-29 ביוני ועד 15 בספטמבר

העמקים היפים ביותר של אירופה

המונבלאן היא הפסגה הגבוהה של אלפים הפסגה המלכותית מתנשאת לגובה של 4,810 מטרים, הטיול מתחיל בכפר היפהפה מרטיני בשוויץ' מכאן  סיור במונבלאן עובר על פני הערים האלפיניות שאמוני וקורמייר. נכבוש אינספור מעברי הרים, נהנה מהנוף על אגמי קרחונים נוצצים ומנופי עמקי ההרים הרחבים. מסלול הליכה מוביל בשלוש מדינות ומציג את הפסגות המרהיבות ביותר של אירופה מטווח קרוב. חופשת הליכה במונבלאן היא אחת ההרפתקאות הגדולות ביותר שאפשר לחוות בהרי האלפים.


המסלול :

ניתן לקצר את התכנית או להרחיב בהתאם לזמן שעומד לרשותכם .


הזמנות לעונה הקרובה ניתן לשלוח עד סוף נובמבר 


יום 1: הגעה עצמית ל-מארטיני (Martigny)

העיירה הקטנה מרטיני  (Martigny) שוכנת בנקודה אידיאלית ליד נהר הרון (Rhône). תוכלו לצאת לטייל ולבקר בטירה לה באטיאז (La Batiaz) או להתענג באחת מהמסעדות הרבות שבעיירה.
לינה במארטיני (Martigny)


יום 2:  מ-מארטיני (Martigny) ל-ארג'נטייר (Argentière)
נתחיל את היום בנסיעה קצרה באוטובוס(לא כלול) או בהסעה (תלוי בעונה) כ 20 דקות לטרינט (Trient),היום מתחיל בעליה לעבר מעבר ההרים קול דה בלם (Col de Balme) בגובה של 2191 מטר תצפית על נופים נהדרים של מונט בלאן ושל עמק שאמוני אחרי מנוחה קצרה בבקתת ההרים הציורית נתחיל הירידה לאוכף הירוק מנוקד בצאן ובקר האלפיני.ההליכה על קו הרכס אל פסגה של איגילט דה פוזט (Aiguillette des Posettes) תיקח אותנו על פני שטח מסולעים ומראות פנורמיים של קרחונים, ירידה בשביל תלול ובהמשך לאורך יובל תביא אותנו למקום הלינה לסיום היום נפלא בין ההרים הגבוהים .

הליכה 15 ק"מ טיפוס 1,200 מטר ירידה 1,100 מטר לינה ב- ארג'נטייר (Argentière).


יום 3: מ-ארג'נטייר (Argentière) ל-שאמוני (Chamonix)

היום הזה הוא המרהיב היותר במסלול סובב מון בלאן כואא כולל עליה על סולמות מאובטחים , טיפוס על הסלעים אל אגם הכחול הזוהר לאק בלאן (Lac Blanc)אחר הצהריים, ניקח את השביל "גרנד Balcon", שביל אלפיני גדול, שייקח אותנו לאורך המדרון ההר דרך שדות אוכמניות לפלאן פראז (Plan Praz), שם יש בית קפה בגובה של 2000 מ ',כאן תוכלו לקחת את הרכבל (לא כלול) להחליק למטה אל העיר האגדית של מטפס הרים שאמוני (Chamonix).בזמן שנותר תוכלו לטייל במדרחוב המפורסם עם הבתים היפים וצבעוניים,כאן גם תוכלו להחליט לבלות יום מנוחה.
הליכה 14 ק"מ,טיפוס 1,300 מטר, ירידה 600 מטר לינה ב- שאמוני (Chamonix)


יום 4 : מ-שאמוני (Chamonix) ל- לה אוש (Les Houche)

נתחיל את היום בעליה ברכבל (לא כלול) לגובה של 2000 מ' מכאן אנחנו מאוד קרובים למעבר ההרים קול דה ברוונט (Col du Brévent) בגובה 2368 מ' שממנו נטפס על הסלעים לפסגה הפנורמית של ברוונט (Brévent) הידועה "כאתר התצפית הטוב היותר על המון בלאן" ועל הקרחונים שמסביב,שביל הליכה יפה חולף על פני האגם עם הצורה המוזרה לייק דה ברוונט (Lac Du Brévent) ,נוכל לעצור בבקתת ההרים Refuge De Bellachat לפני הטיפוס אל שמורת החיות האלפינית Alpen-Wildpark Merlet ואל עמק הנהר Arve שניזון מהפשרת הקרחונים ובמרכזו לה אוש (Les Houche) והכפרים הקטנים שסביבה.
הליכה 12 ק"מ עליה 500 מטר ירידה 1,500 מטר לינה ב- לה אוש (Les Houches)


יום 5: מ-לה אוש (Les Houches) ל- לה קונטמין (Les Contamines)

נתחיל את היום בחווית רכבת החשמלית של המון בלאן (Mont Blanc tram)(לא כלול), אפשר לרדת מהרכבת במקומות מעניינים אם תרצו "למתוח" את הטיול ,נתיב אלפיני מעניין לוקח אותנו להרפתקה דרך גשר תלוי כדי לעבור מעל זרם קרחוני סואן.נמשיך בהליכה בין כרי הדשא האלפיני לעבר מעבר ההרים קול דה טריקו (Col de Tricot pass) בגובה 2120 מטר עד שנגיע לבקתת ההרים מיאג'ה (Miage huts) ולאחר טיפוס נוסף נגיע לאזור המרעה הנחמד Truc , תוכלו לשתות כוס בירה לצליל הפעמונים של הפרות הרועות באחו , היעד שלנו לה קונטמין (Les Contamines) ממוקם בעמק מונטג'וי (Montjoie) אשר מפורסם בגבינות טעימות שלו מן המרעה אלפיני שמסביב .אל תשכחו לבקר באחת מחלבות הגבינה ולטעום את גבינת סבוי עם יין אדום ובגט טרי.

הליכה 18 ק"מ עליה 1,350 מטר ירידה 1,150 מטר לינה ב- לה קונטמין (Les Contamines)


יום 6: מ-לה קונטמין (Les Contamines) ל- לה שאפיו (Les Chapieux).

היום האחרון יאיץ לכם את הדופק , נעבור שבילים מתקופת שחוצים נקיקים , סוגי אבן וסלעים בצבעים שונים השביל עובר בפינה הדרומית ביותר של מסיב המון בלאן משם ההמראה של הנופים הבלתי נגמרים של האלפים הצרפתיים.נעבור את כנסיית הצליינות נוטרדאם דה לה ג'ורג' ( Notre Dame de la Gorge) היכן שמתחילה העליה למעברי ההרים קול די בנוהום (Col du Bonhomme) גובה 2,329 מ' אל מעבר ההרים קול דה לה קרואה דו בונהום (Col de la Croix du Bonhomme) בגובה 2450 מ', ומכאן הירידה האחרונה דרך האחו האלפיני עם פלגי הנחל הזורמים אל עמק הקרחונים (Vallée des Glaciers)  שם בכפר הקטן לה שאפיו (Les Chapieux) אחרי הצהרים נועבר בהסעה למלון ב- בור-סן-מוריס (Bourg-Saint-Maurice).

הליכה 17 ק"מ עליה 1,300 מטר ירידה 900 מטר לינה ב-בור-סן-מוריס (Bourg-Saint-Maurice).


יום 7: מ- לה שאפיו (Les Chapieux) ל - קורמייר (Courmayeur)

נסיעה קצרה מחזירה אתכם אל עמק הקרחונים (Vallée des Glaciers) . משם עולים עד למעבר קול דה לה סיין (Col de la Seigne pass) שם חוצים את הגבול מצרפת לאיטליה ונהנים מנוף פנורמי פנטסטי. לאחר מכן מטיילים בין שדות משובצים בפרחים אל בקתת אליזבטה(Rifugio Elisabetta), בית ההארחה הררי האיטלקי המסורתי. טיול צדדי לאגם הקרחון הטורקיז  מירז' (Lacs de Miage) מפתה לפני שאתם נוסעים באוטובוס או העברה מוזמנת מראש תלוי בעונה (בתחילת וסוף העונה התחבורה הציבורית מופסקת) לקורמייר  (Courmayeur),בירת האלפים האיטלקים ביתם של מדריכי ההרים המפורסמים ומטפסי ההרים האלפיניים.

הליכה 15 ק"מ, עליה 750 מטר, ירידה  850 מטר,לינה ב- קורמייר (Courmayeur)


יום 8 - מ- קורמייר (Courmayeur) ל- ואל פאראט (Val Ferret)

חולפים על פני בקתת ברטונה (Rifugio Bertone), הולכים בשביל הררי נופי מאוד לאורך כתף ההר. המרפסת של בית הארחה ההררי  בקתת בונאטי (Rifugio Bonatti) מקום מעולה למנוחה, ממש מול הרכס של מון-בלאן . השביל לוקח אותך הלאה מעל גשרים וופגי מים לארנובה (Arnouva), הממוקמת בגובה של 1800 מטר בראש העמק המושלם ואל פראט (Val Ferret).

הליכה  16 ק"מ עליה 1000 מטר, ירידה   550 מטר , לינה ב- ואל פראט (Val Ferret)


יום 9 - n-ואל פראט (Val Ferret) ל- לה פולי (La Fouly)

היום נלך דרך מעבר ההרים פראט (Col Ferret) בגובה 2500 מטר, בשוויץ ונגיע לוואליס (Wallis) היפה. לנוח באחד מבקתות ההרים וליהנות ממוצרי חלב טריים ופעמוני הפרה המצלצלים בדרכך הלאה לעבר היעד לה פולי (La Fouly).

הליכה 14 ק"מ , עליה  800 מטר, ירידה  1,000 מטר, לינה ב- לה פולי (La Fouly)


יום 10 - מ- לה פולי (La Fouly) - ל- שמפקס (Champex).

הנהר האלפיני הכחול דרנס (Dranse) מלווה אתכם בטיולכם ברקע חומות הרים גבוהות לעבר העמק של יערות כרי דשא, כפרים הרריים מסורתיים קטנים עם בתי האבן האופייניים ושדות התירס שהם חגיגה לעיניים בטיול רגוע בעמק. מסלול גראונדוג (Murmeltierweg)  לוקח אותנו עד שמפקס (Champex) , מיקום הררי המפורסם בזכות היערות הנרחבים שלו ואגם צלול.

הליכה  15 ק"מ, עליה 450 מ , ירידה  600 מ', לינה ב - שמפקס (Champex).


יום 11 - מ- שמפקס (Champex) ל-מארטיני (Martigny)

שבילי יער ואחו יפים יובילו אתכם בכייף אל - אלפ אם פלאן דה ל'או (Alpe am Plan de l´Au), משם מתחילה עלייה ארוכה  אל כרי המרעה הגבוהים יותר. נטפס אל בית ההארחה עם נוף מרשים של עמק הרון (Rhone) ופסגות סלעיות בצורת מוזרות, שם נוכל לנוח בין פרחי ערבז (גנטיאנים -  gentians) וורדים אלפיניים. מכאן נטפס אל טריאנט(Trient), המפורסמת בזכות הכנסייה הוורודה שלה והקרחונים מרשימים שעל פסגות ההרים שמסביבה. באוטובוס או בהעברה (תלוי בעונה) נועבר למרטיני(Martigny).

הליכה  15 ק"מ, עליה   700 מ , ירידה  900 מ', לינה ב- מארטיני (Martigny).


יום 12 - אחרי ארוחת בוקר מסתיים הטיול 

המחיר כולל:

 • לינה במלונות כפריים או משפחתיים של 2 או 3 כוכבים  בחדרים פרטיים עם מקלחת ושירותים צמודים.(כל שינוי מסטנדרט הזה יובא לידיעת והחלטת הלקוח מראש).

 • אירוח במלון הסטנדרטי שמופיע בתיאור הטיול מותנה בזמינות, במידה והתפוסה מלאה יוצע מלון אלטרנטיבי לעיתים בתוספת/הורדת מחיר .

 • מדי יום ארוחת בוקר.(ארוחות נוספות לפי התוכנית)

 • העברות עם רכב לפי התוכנית.

 • העברת הציוד ממלון למלון לפי התוכנית .(תיק 1 למטייל !)

 • מפות תיירות ותיאור מפורט של המסלול באנגלית.
  ​  (ישלח במייל לכל משתתף ).

 • שירות גיבוי (קו חם) במהלך הטיול לכל תקלה מנהלתית .

 • קבצי ניווט בתקן GPX (קיים לרוב המסלולים).

 • דמי טיפול של 20 € למשתתף. 

המחיר אינו כולל:

 • טיסות אל ומארץ היעד.

 • העברות לנקודת ההתחלה ומנקודת הסיום.

 • ארוחות שאינן מופיעות בתוכנית.

 • תוספות מזון ושתיה.

 • ביטוח בריאות, חילוץ, ציוד וביטול נסיעה.

 • נסיעות שאינן כלולות או מופיעות בתוכנית.

 • מס עירוני אם נדרש במלון.

 • דמי כניסה לאתרים.

 • הוצאות אישיות . 

תנאי תשלום וביטול : 

 • תחילת החופשה (ההגעה לנקודת תחילת מסלול ההליכה).

 • בעת ההזמנה נדרשת מקדמה הסכום יופיע בהצעת המחיר.

  • במידה ולא ניתן לארגן את הטיול המקדמה תחוזר במלואה.​

  • המקרה של ביטול מצד המזמין מכל סיבה המקדמה תחולט.

 • התשלום המלא יבוצע עד 65 יום לפני תחילת החופשה
  או אם נקבע אחרת.

 • לאחר התשלום ההחזר כספי יהיה בהתאם לתנאי הביטול של הטיול המוזמן.(שונה מטיול לטיול).

 • ​הזמנה מתחת ל 60 יום מתחילת החופשה אפשרית בכפוף לאישור המארגן בחו"ל חישוב מועד הביטול יהיה לפי התנאים הרגילים של הטיול ללא קשר למועד ביצוע התשלום,

 • התשלום יבוצע בעברה בנקאית בשקלים בלבד, במקרה של החזר ינוכה מהסכום עלויות הבנק ודמי הטיפול בסך €20 .

 • מומלץ לרכוש ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה ביוזמת המבוטח. (מרבית חברות הביטוח מציעות את זה)
  תנאים כללים :

 • כל מה שלא הוזכר אינו כלול.

 • התכנית והאירוח כפופים לשינויים עקב אילוצים בשטח.

 • WalkVacations אינה אחראית תקלות כתוצאה מכוח עליון (כולל מזג אוויר).

 • יתכנו עקב מגבלות במסלול ושנויים ברמת הלינה, כל מה שידוע כבר כלול בתיאור המסלול, שנויים בלתי מתוכננים
  יובאו לאישור המזמין מראש.

Anchor 1

מחירי 2024

מחיר ליחיד בחדר זוגי (Double/Twin room)

מ- 29/06/2024 עד 30/08/2023 - 1,979 €

מ- 31/08/2023  עד 15/09/2023 - 1,849 € (בעונה זו יתכן וחלק מהרכבלים מושבתים)

תוספת למטייל יחיד - 769 €.(Single room)


bottom of page