מסלולי טיול ביוון

יוון היא ארץ של נופים וחגיגה ים תיכונית אנשים חמים,אוכל פשוט וטעים , מוזיקה , כפרים קטנים עם כיכרות של עץ דולב, כנסיה ובית קפה וגם נופים פראיים.

קל.jpg
81
ק"מ
8
ימים
€ 645
החל מ - 

המיטב של שביל קורפו

מ - 1 במאי ועד - 20 ביוני
מ - 10 בספטמבר ועד 20 באוקטובר

המיטב של שביל קורפו מסלולי ההליכה על האי היווני של קורפו פירושה הליכה בסימפוניה של ירוק וכחול. תוכלו למצוא שעל האי ההררי הירוק השופע הזה הים הכחול המרהיב תמיד נראה באופק. המסלול רגלי הזה יראה לכם את נקודות השיא של שביל קורפו , תוכלו לשוטט גם בעיר העתיקה של קורפו עם העבר מפואר שלה , מבוך רחובות מרופד בבתי קפה ושווקים באוויר הפתוח הבניינים הביזנטיים היפים שלה, אף על פי שהאי קורפו הוא יעד תיירותי מבוקש, לב האי של קורפו נותר מאוד אותנטי וציורי, הכולל ארכיטקטורה ונציאנית, חופים לבנים, מים כחולים צלולים צמחייה ופריחה באביב שמבשמת את האוויר ומיליוני עצי זית עתיקים.

קל.jpg
234
ק"מ
8
ימים
€ 520
החל מ - 

האי רודוס באופניים

מ- 16 לאפריל עד 22 ליולי
ומ- 27 לאוגוסט עד 22 לאוקטובר

האי רודוס על אופניים גלו את הנופים ההיסטוריים של האי רודוס (Rhodes Island) ותיהנו מהאירוח היווני, ים הטורקיז והטבע הפראי והירוק. האי רודוס הוא הגדול מבין האיים הדודקאניים שנמצאים בדרום מזרח יוון, קרוב לחופי טורקיה (מרמריס).
הרפתקה באופניים באחד האיים האהובים ביותר ביוון באזורים הפחות ידועים באי. נטייל בכפרים נידחים, נטעם מהיינות והזיתים המקומיים ונהנה מהאקלים הים תיכוני המתון.

קל.jpg
88
ק"מ
8
ימים
€ 530
החל מ - 

קרפטוס - גן עדן לטיולים ופולקלור

מ- 1 לאפריל עד 09 לאוקטובר

קארפטוס - גן עדן לטיולים ופולקלור , לעצור את החיים ליהנות משמונה ימים מלאים בטיולי טבע באי קארפטוס, הידוע ביופיו הטבעי והטהור האותנטי ובידידותם של תושביו. אתם מבלים שני לילות בכל מקום, מה שמאפשר לכם לבחור טרקים ארוכים או קלים יותר. קארפטוס שוכנת בין כרתים לרודוס והיא סוד מטופח המגלה שילוב ייחודי של מסורות, פולקלור ואירוח למבקרים בה. בפנים האי קיימת רשת רחבה של שבילי הליכה ברגל עתיקים, המאפשרת להולכים ליהנות מנוף פנורמי של ההרים וקווי החוף הדרמטיים.

קל.jpg
44
ק"מ
7
ימים
€ 340
החל מ - 

טרק אולימפוס דרך בקתות הרים

מ- 11 ביוני עד 26 באוקטובר

לכל מי שלא חושש מהליכה מאתגרת ומתנאים פחות מפנקים ,אנחנו מציעים את הטרק המרהיב הזה בן 7 הימים הכי קרוב לפסגה הגבוהה ביותר של יוון, הר אולימפוס. ההר המיתולוגי שהוא ההר הגבוה ביוון שמגיע ל 2,918 מטר בפסגת מיטיקאס (Mytikas) מקום מושבו של זאוס ובית האלים היוונים. זהו מסלול הליכה מאתגר לכמה מהפסגות של האולימפוס (יש 52 כאילו) , באוויר צלול ושם תוכלו לחוות מראות נוף מרהיבים. בתחילת הדרך ובסיום הסיור נתאכסן בכפר ההרים ליטוצ'ורו במלון נוח, ואילו למעלה בהר הלינה היא בבקתות הרים עם חדרים ושירותים משותפים.

קל.jpg
63
ק"מ
8
ימים
€ 495
החל מ - 

חצי האי פיליון - גן עדן לטיולים

מ- 17 באפריל עד 22 באוקטובר

חצי האי פיליון - ארץ הקנטאורים והסודות בטיול זה נגלה את חצי האי ההררי והירוק של פיליון (Pelion) ביוון היבשתית. המסלול הולך מכפר לכפר דרך שבילים מרוצפים עתיקים, דרכי יער ולאורך חוף הים ליד מפרצים ציוריים בצבעי טורקיז המזמינים לשחייה. זו ארץ הקנטאורים המיתולוגיים שהם חצי אדם-חצי סוס ובעלי ידע וחכמה רבה.

קל.jpg
69
ק"מ
8
ימים
€ 440
החל מ - 

כרתים מחוף לחוף

מ-27 במרץ עד ה 25-באוקטובר

גלו את כרתים דרך הרגליים​ מסלול הליכה מדהים מחוף אל החוף דרך הכפרים האמתיים של פנים כרתים,לשוטט בין הצמחייה מדהימה , בשפע, במיוחד באביב, תוכלו לבקר בכפר המסורתי של ואמוס (Vamos) עם סמטאותיו המרוצפות,תיהנו מנוף פנורמי על פני מישור אסקיפו (Askifou plain),להכיר נופים מגוונים  בסיור אחד.

קל.jpg
105
ק"מ
11
ימים
€ 660
החל מ - 

זגוריה-ערוץ הויקוס ואלפים של אסטרקס

מ- 13 במאי עד 23 באוקטובר

סלול ההליכה המשולב הזה נתחיל בערוץ הויקוס מאפשר לחוות את האזור הבתולי של יוון ברגל, מתחילים בכפר קיפי המפורסם בגשרי האבן המרהיבים שלו.ממשיכים דרך נקודות תצפית והליכה בערוץ הויקוס המרשים.ערוץ ויקוס.שעומקו 900 מטר, לפי ספר השיאים של גינס הוא הקניון העמוק ביותר בעולם ביחס לרוחבו ולכן גם מאוד מרשים.בחלקו השני של מסלול ההליכה נגלה את האזור האלפיני של אסטרקאס ,אגם הדרקון, נחצה אחו בשבילי רועים קדומים לכפר צפלובו, נצפה לעבר בערוץ הוויקוס הדרמטי מנקודת התצפית 'בלוי' (Beloi) ונרד דרך מדרגות 'ורדו' (Vradeto) המתפתלות לעבר הכפר קיפי שבו נפתח המסענו.
במהלך הטיול נלון בבקתת הרים קלאסית ובכפרים מסורתיים באזור.

קל.jpg
60
ק"מ
6
ימים
€ 340
החל מ - 

האלפים של זגוריה - אסטרקאס

מ- 13 במאי עד 23 באוקטובר

טיול זה נגלה את האזור האלפיני של אסטרקאס (Astrakas), נלון בבקתת הרים קלאסית ובכפרים מסורתיים באזור. המסלול מעלה אותנו לאגם הדרקון (Dragon) האלפיני המהמם ונישאר ללילה בבקתת ההרים אסטרקאס (Astrakas). נחצה את האחו בשבילי רועים קדומים לכפר צפלובו (Tsepelovo) בין פסגות הר גמילה (Gamila) (כמעט 2,500 מ ') והר אסטרקאס הגבוה . נצפה לעבר בערוץ הוויקוס הדרמטי מנקודת התצפית 'בלוי' (Beloi) ונרד דרך מדרגות 'ורדו' (Vradeto) המתפתלות, שביל מפותל להפליא שמחבר את ורדו עם קפסובו (Kapesovo). בהליכה לאורך נהר הוויקוס (Vikos) , נגלה כמה גשרי אבן מקושתים מהמאה ה -18 ליד קיפי (Kipi) בה מסתיים טיול.

קל.jpg
46
ק"מ
7
ימים
€ 360
החל מ - 

הפארק הלאומי ויקוס וחבל זגוריה

מ- 29 למרץ עד 26 לאוקטובר

אזור זגוריה בצפון מערב יוון מציע מסלולי הליכה מעולים, אוכל מקומי נהדר ובתי אבן עם הגגות מרעפים של אבן צ'פחה בסביבה מושלמת. 45 כפרים ההרריים הקטנים והמבודדים שומרים עד היום על צביונם העתיק.
הנוף הוא עוצר נשימה עם צוקים דרמטיים ונהרות זורמים. השבילים המרוצפים שנקראים קלדרמיה (kalderimia) שבילי הפרדות שמחברים את הכפרים מזה מאות בשנים.
הטיול בערוץ הויקוס (Vikos) מאפשר לחוות את האזור הבתולי של יוון ברגל, מתחילים בכפר Kipi המפורסם בגשרי האבן המרהיבים שלו. ממשיכים דרך נקודות תצפית והליכה בערוץ הויקוס המרשים.
ערוץ ויקוס. שעומקו 900 מטר, לפי ספר השיאים של גינס הוא הקניון העמוק ביותר בעולם ביחס לרוחבו ולכן גם מאוד מרשים.

קל.jpg
177
ק"מ
11
ימים
€ 600
החל מ - 

אחד-עשר ימים בשביל קורפו

מ - 1 מאי ועד - 15 יוני
מ - 10 לספטמבר ועד 30 אוקטובר

האי דמוי המגל קורפו (קרקירה (Kerkira) בפי המקומיים) הוא השני בגודלו מבין האיים היוונים והירוק מכולם , הדרך הטובה ביותר לחוות את האי הוא שביל קורפו שמוביל מדרום האי לצפונו הרחק מהחופים המרכזים והתיירותיים שמצלקים את החופים , התחנה האחרונה במסעו של אודיסאוס תקופת האביב היא התקופה המומלצת (אם כי יש חשש לגשמים חזקים) הפריחה מדהימה וגדלים כאן עשרות צמחי-תבלין המבשמים את האוויר

קל.jpg
116
ק"מ
8
ימים
€ 570
החל מ - 

שמונה ימים בשביל קורפו

מ - 1 במאי ועד - 20 ביוני
מ - 10 בספטמבר ועד 20 באוקטובר

האי דמוי המגל קורפו (קרקירה (Kerkira) בפי המקומיים) הוא השני בגודלו מבין האיים היוונים והירוק מכולם נחשב ע"י רבים כאי היפה ביותר ביוון הוא "הארץ היפה והפורייה " של הומרוס, התחנה האחרונה במסעו של אודיסאוס תקופת האביב היא התקופה המומלצת (אם כי יש חשש לגשמים חזקים) הפריחה מדהימה וגדלים כאן עשרות צמחי-תבלין המבשמים את האוויר