מסלולי הליכה  בקרואטיה

קרואטיה טבע נגיש עם נופים עוצרי נשימה ,יערות , מפלים, חופים ואיים מדהימים  

קל.jpg
60
ק"מ
8
ימים
€ 645
החל מ - 

סטון דוברובניק והאיים

מ- 1 במרץ עד 30 בנובמבר

חוף הים האדריאטי דוברובניק ,סטון והאיים בטיול הזה נגלה את דוברובניק (Dubrovnik) את האזור רצועת החוף המדהים,  איים ואזורים כפריים . מטרת המסלול הזה היא לחשוף את  יופי טבעי של המחוז העתיק קונהבלה (Konavle), איי אלאפיטה (Elaphite) ,העיירה המוקפת חומה סטון עם חצי האי פלג'אסאק ומלייט (Mljet) אי שהוא פארק לאומי.הליכה רגלית על החוף והאיים בקרואטיה מציעה הזדמנות ייחודית לחוות את הנופים המדהימים, את הערים העתיקות ואת המורשת התרבותית שהופכת את  דוברובניק (Dubrovnik) לאחד מאתרי החובה בעולם.טיול בחוף קרואטיה ובאיים ברגל מציע הזדמנות ייחודית לחוות את הנופים המדהימים, את העיירות העתיקות ואת המורשת התרבותית ההופכת את דוברובניק עם שטחה לאחד היעדים שחובה לראות בעולם.סיור בחופי הים האדריאטי בקרואטיה יראה לכם דברים פשוטים כמו טבע של הושחת, ים קריסטל כחול , ימי שמש, מקומיים נחמדים וידידותיים, תרבות, אורח החיים מקומי והיסטוריה עשירה.

קל.jpg
92
ק"מ
7
ימים
€ 610
החל מ - 

איסטריה הירוקה

מ- 1 למרץ עד 30 לנובמבר

איסטריה הירוקה תארו לעצמכם שאתם הולכים באזור כפרי ירוק מלא כרמים, עצי זית, נהרות ויערות, כפרים יפים ועיירות מימי הביניים שממוקמים על גבעות. ואכן זה נשמע כמו חלום. החלום הזה יכול להתגשם! הצטרפו אלינו להרפתקה הליכה שחוצה את חצי האי איסטריה הירוקה (Istria).כאן תחשפו ליופי הטבעי שיפתח לפניכם לכל אורך הדרך עם כל פיתול חדש של השביל. תתחברו לתרבות והמורשת של איסטריה ונבקר בעיירות ציוריות על גבעות עם נוף בלתי נשכח שתשארנה אותכם פעורי פה. נבקר Hum, העיר הקטנה ביותר בעולם (רק 17 תושבים), ונחווה את רוח העבר במוטובאן (Motovun) וגרוביאן (Grožnjan) עיירות של אמנים. כדי לראות הטוב ביותר של איסטריה, תלכו דרך Ucka הפארק הלאומי שמכיל שפע של בעלי-חיים ונשלב בהרפתקה הירוקה הזאת את הטעמים של המעדנים והיינות המקומיים.

קל.jpg
42
ק"מ
8
ימים
€ 625
החל מ - 

חוף הים האדריאטי דוברובניק והאיים

מ- 1 במרץ עד 30 בנובמבר

קרואטיה החוף האדריאטי והאיים ,בטיול הזה נגלה את דוברובניק (Dubrovnik) את האזור רצועת החוף המדהים,  איים ואזורים כפריים . מטרת המסלול הזה היא לחשוף את  יופי טבעי של המחוז העתיק קונהבלה (Konavle) והאיי אלאפיטה (Elaphite) ומלייט (Mljet) שהם פארק לאומי.הליכה רגלית על החוף והאיים בקרואטיה מציעה הזדמנות ייחודית לחוות את הנופים המדהימים, את הערים העתיקות ואת המורשת התרבותית שהופכת את  דוברובניק (Dubrovnik) לאחד מאתרי החובה בעולם.