מסלולי הליכה  בשוויץ

רק לשמע המילה שוויצריה כבר חשים את טעם השוקולד , צליל פעמוני הפרות הרועת באחו והד שירת היודל שחוזר מההרים הגבוהים . 

קל.jpg
100
ק"מ
8
ימים

מחירי 2022

965 CHF
החל מ - 

ויה אלפינה - דרך הדוב

מ 2 ביולי ועד 25 בספטמבר
-

גלו את החלקים המרשימים ביותר של שוויץ. מסלול ההליכה הייחודי "דרך הדוב" העובר על פני קרחונים ומעברי הרים מרהיבים. המסלול הוא חלק מ-"ויה אלפינה" שעובר לאורך שלושת הרי שוויץ המפורסמים ביותר "איגר, מונך ויונגפראו" . סביר להניח שלא תפגשו אף דוב בטרק הזה, אבל הטיול הזה חייב את שמו לזמנים שבהם רק חיות בר יכלו לעבור בו. כיום, השביל במצב טוב מאוד אך עדיין מדובר אתגר לא קל, תנו ליופי המושלם והמרשים של האלפים לעצור את נשימתכם.

קל.jpg
60
ק"מ
7
ימים

מחירי 2022

869 CHF
החל מ - 

פינות החמד של שוויצריה האיטלקית בקנטון טיצ'ינו

מ- 30 באפריל עד 16 באוקטובר
-

בלינצונה, מונטה בר ואגם לוגאנו - שווצריה האיטלקית
העמקים שכמעט ואינם מיושבים, שבילי ההרים פנורמיים והערים תוססות בסגנון איטלקי. מסלול ההליכה הזה מוביל דרך החלק הדרומי ביותר של שוויץ מהטירות של בלינצונה דרך לוגאנו התוססת וממשיך אל מנדריסיו. הנופים של אינספור האגמים באזור זה יובילו אתכם אל נקודות החמד של קנטון טיצ'ינו.

קל.jpg
104
ק"מ
8
ימים

מחירי 2022

995 CHF
החל מ - 

שביל ויה אלבולה ברנינה

מ- 18 ביוני עד 25 בספטמבר
-

קו הרכבת היפה ביותר בעולם
מסלול ההליכה למרחקים ארוכים של ויה אלבולה ברנינה מוביל לאורך קו הרכבת מורשת עולמית של אונסק"ו של הרכבת הרהטית הוא עובר קרוב ככל האפשר לקווי הרכבות אלבולה וברנינה ומספק נופים מרתקים הנפתחים אל יצירת האמנות בת 100 שנה בנוף האלפיני המפואר.

קל.jpg
151
ק"מ
12
ימים

מחירי 2023

€ 1,745
החל מ - 

סובב מונבלאן 12 יום

מ 1 ליולי ועד 24 לספטמבר
-

העמקים היפים ביותר של אירופה-המונבלאן היא הפסגה הגבוהה של אלפים הפסגה המלכותית מתנשאת לגובה של 4,810 מטרים, הטיול מתחיל בכפר היפהפה מרטיני בשוויץ' מכאן  סיור במונבלאן עובר על פני הערים האלפיניות שאמוני וקורמייר. נכבוש אינספור מעברי הרים, נהנה מהנוף על אגמי קרחונים נוצצים ומנופי עמקי ההרים הרחבים. מסלול הליכה מוביל בשלוש מדינות ומציג את הפסגות המרהיבות ביותר של אירופה מטווח קרוב. חופשת הליכה במונבלאן היא אחת ההרפתקאות הגדולות ביותר שאפשר לחוות בהרי האלפים.

קל.jpg
36
ק"מ
5
ימים

מחירי 2022

€ 520
החל מ - 

ויה ברגליה טבע בתולי, היסטוריה ותרבות

מ 1 ביוני עד 31 באוקטובר
-

ויה ברגליה מסלול היסטורי שגולש דרך אחד העמקים  היפים ביותר באלפים, אשר מציג, לאורך המסלול, מונומנטים היסטוריים וטבעיים רבים.

קל.jpg
78
ק"מ
7
ימים

מחירי 2023

€ 1,085
החל מ - 

סובב מונבלאן מזרח

מ 1 ליולי ועד 24 לספטמבר
-

סביב הלב של האלפים עמק אאוסטה (Aostatal), וול פראט (Val Ferret) וקורמאייר (Courmayeur).המקומות שתעברו בהם הם המראות היפים ביותר של האזור האלפיני קרחונים אדירים, אגמים וכרי דשא פורחים, כל מי שהלך בטור דה מון-בלאן יודע שאין שביל הרים יפה יותר.

קל.jpg
76
ק"מ
7
ימים

מחירי 2023

€ 1,015
החל מ - 

סובב מונבלאן מערב

מ 1 ליולי ועד 24 לספטמבר
-

העמקים היפים ביותר של אירופה המונבלאן היא הפסגה הגבוהה של אלפים הפסגה המלכותית מתנשאת לגובה של 4,810 מטרים, המסלול הזה לוקח אותנו מהצד המערבי של המסיב (Massif) בדרך מאתגרת שעוברת במעברי הרים גבוהים, כפרים קטנטנים ופונדקי הרים חמים, כל מי שהלך בטור דה מונבלאן יודע שאין שביל הרים יפה יותר ומטיילים מכל קצוות העולם באים כדי לחוות את הנופים פנורמיים מרהיבים ושלווים.