top of page

מסלולי הליכה בספרד

ספרד ארץ מְגֻוֵּונֶת עם נופים מדהימים יערות ,מישורים ירוקים , מפרצים, חופים וכפרים לבנים, תרבות והיסטוריה מפוארת , ארכיטקטורה מרהיבה ואנשים חמים ומסבירי פנים.

קל.jpg
71
ק"מ
8
ימים

מחירי 2023

€ 565
החל מ - 

חופשת הליכה בטנריף

מ-1 בינואר עד 31 בדצמבר

נופים מרתקים למרגלות אל טיידה
טנריף : אחד האיים המרתקים של האיים הקנריים, בשל מגוון הנופים הרב שהוא מציע. יערות גשם של עצי דפנה ארומטיים, מדבריות עצומים עם תצורות בזלת מוזרות, אזורים לחים עם צמחייה שופעת, מדרונות געשיים צבעוניים... והמלך של כל הפסגות הספרדיות אל טיידה . גלה את העולם הזה של יופי קיצוני תוך כדי הנאה מהמותרות של ארבעה מלונות נוחים ומקסימים.
הטיול נסיעה עצמאית ברכב שכור (לא כלול).

קל.jpg
326
ק"מ
10
ימים

מחירי 2023

€ 860
החל מ - 

קמינו דה סנטיאגו באופניים

מ 1 באפריל ועד 25 באוקטובר

המסלול שלנו עוקב אחר מסלול הצליינים הקלאסי מלאון, שם תתחילו בפתח הקתדרלה הגותית. רכיבה יומית על האופניים של 29 ק"מ עד 55 ק"מ לוקחים אותך דרך נוף המשתנה ללא הרף, תוך התבוננות במישורים הפתוחים ובשדות התבואה בקסטיליה, אל הגבעות הירוקות והכרמים הצבעוניים של גליציה. מונומנטים היסטוריים מרהיבים, כפרים אותנטיים מקסימים, גסטרונומיה מקומית טעימה וההתרגשות של השתתפות במסע משותף למיליונים לאורך מאות שנים.

קל.jpg
115
ק"מ
8
ימים

מחירי 2023

€ 670
החל מ - 

מסלול הליכה קמינו דה סנטיאגו דה קומפוסטלה

מ 1 באפריל ועד ה 31 באוקטובר

קמינו דה סנטיאגו דה קומפוסטלה הקטע האחרון דרך הצליינים המפורסמת והשלישית בחשיבותה בעולם הנוצרי (אחרי רומא וירושלים) מסלול הצליינים מסתיים בסנטיאגו דה קומפוסטלה (Santiago de Compostela) שבמחוז גליסיה בצפון מערב ספרד שם קבור השליח יעקב בן זבדי (בספרדית Santiago). המסלול שלנו עובר בדרך הצרפתית – (Camino Francés /The French route) שהיא הפופולרית ביותר מתוך 5 הדרכים שמוליכות לסנטיאגו דה קומפוסטלה (Santiago de Compostela).

קל.jpg
83
ק"מ
8
ימים

מחירי 2023

€ 745
החל מ - 

טרק בפירינאים אראגון וסיירה דה גוארה

מ- 1 במרץ ועד 28 ביוני
מ- 01 בספטמבר ועד 15 בנובמבר

הליכה בסיירה דה גוארה של אראגון (Sierra de Guara of Aragón), עם הנוף הטבעי המדהים שלה ומורשת התרבותית העשירה, הוא גם אחד האזורים המאוכלסים ביותר של ספרד, שבו החיים כאילו  נעצרו . כאן, תוכלו למצוא אווירה שלווה, כפרים אותנטיים ומגוון רחב להפליא של צמחייה ובעלי חיים. מסלולי ההליכה שלנו לוקחים אותך דרך אלפי שנים של היסטוריה לכל מיני אתרים מעניינים: הקפלות רומנסקיות, ערוצים עמוקים, חוות בודדים פרימיטיביות, טחנות מים, שבילים עתיקים ומערות פרהיסטוריות. האקלים שטוף השמש של האזור מספק תנאים מושלמים לכרמים ולמטעי שקדים וזיתים, ולצמחי התבלין על הגבעות שפורחות עם טימין ריחני, לבנדר, רוזמרין ותה הסלעים של אורוגן (Rock Tea Thé Aragon). נשרים ענקיים ממריאים אל השמים ומקננים בין הצוקים הסלעיים הססגוניים.

קל.jpg
55
ק"מ
8
ימים

מחירי 2023

€ 750
החל מ - 

מסלול ההליכה המתון באלפוג'ראס וגרנדה

מ-1 בפברואר עד 30 ביוני 
מ-26 באוגוסט עד 25 בדצמבר 

אזור הרים מקסים השוכן על המדרונות הדרומיים של רכס סיירה נבדה, בין הפסגות המושלגות לים התיכון. ארץ של כפרים ציוריים מסוידים לבן, נקיקים עמוקים, עצי פרי ים תיכוניים והשפעה מורית מגנטית ומסובכת. טיול לאורך שבילים ישנים של רועי עיזים ובשטחים חקלאיים מדורגים, גלה את המהות של אזור זה שכולו היסטוריה ומסורת. כגולת כותרת נהדרת תתחילו ותסיימו את הטיול בעיר הנהדרת גרנדה, עם אלהמברה היפה!

קל.jpg
71
ק"מ
8
ימים

מחירי 2023

€ 620
החל מ - 

טרק הרים באלפוג'ראס וסיירה נבדה

מ-29 בינואר עד 25 ביוני
מ-1 באוגוסט ועד 31 בדצמבר 

נוף הים התיכון למרגלות סיירה נבאדה בדרום ספרד הוא האזור הררי נמצא מרחק קצר מחופי מרחק קצר מחופי של אלמריה ומלאגה. המסלול עובר דרך הכפרים המורים המקסמים עם הבתים הלבנים ("הכפרים הלבנים") לאורך נתיבים תלולים וצרים בתוך צמחיה מגוונת , ומנגד נראים פסגות הסיירה נבאדה המשלגות. לאורך הדרך נפגוש שרידים של חקלאות מורית עתיקה.

bottom of page