מסלולי הליכה בספרד

ספרד ארץ מְגֻוֵּונֶת עם נופים מדהימים יערות ,מישורים ירוקים , מפרצים, חופים וכפרים לבנים, תרבות והיסטוריה מפוארת , ארכיטקטורה מרהיבה ואנשים חמים ומסבירי פנים.

קל.jpg
326
ק"מ
10
ימים

מחירי 2022

€ 820
החל מ - 

קמינו דה סנטיאגו באופניים

מ 1 באפריל ועד 25 באוקטובר
-

המסלול שלנו עוקב אחר מסלול הצליינים הקלאסי מלאון, שם תתחילו בפתח הקתדרלה הגותית. רכיבה יומית על האופניים של 29 ק"מ עד 55 ק"מ לוקחים אותך דרך נוף המשתנה ללא הרף, תוך התבוננות במישורים הפתוחים ובשדות התבואה בקסטיליה, אל הגבעות הירוקות והכרמים הצבעוניים של גליציה. מונומנטים היסטוריים מרהיבים, כפרים אותנטיים מקסימים, גסטרונומיה מקומית טעימה וההתרגשות של השתתפות במסע משותף למיליונים לאורך מאות שנים.

קל.jpg
115
ק"מ
8
ימים

מחירי 2022

€ 585
החל מ - 

קמינו דה סנטיאגו דה קומפוסטלה

מ 1 באפריל ועד ה 31 באוקטובר
-

קמינו דה סנטיאגו דה קומפוסטלה הקטע האחרון דרך הצליינים המפורסמת והשלישית בחשיבותה בעולם הנוצרי (אחרי רומא וירושלים) מסלול הצליינים מסתיים בסנטיאגו דה קומפוסטלה (Santiago de Compostela) שבמחוז גליסיה בצפון מערב ספרד שם קבור השליח יעקב בן זבדי (בספרדית Santiago). המסלול שלנו עובר בדרך הצרפתית – (Camino Francés /The French route) שהיא הפופולרית ביותר מתוך 5 הדרכים שמוליכות לסנטיאגו דה קומפוסטלה (Santiago de Compostela).

קל.jpg
83
ק"מ
8
ימים

מחירי 2022

€ 660
החל מ - 

הפירינאים אראגון וסיירה דה גוארה

מ- 1 במרץ ועד 26 ביוני
מ- 29 באוגוסט ועד 15 בנובמבר

הליכה בסיירה דה גוארה של אראגון (Sierra de Guara of Aragón), עם הנוף הטבעי המדהים שלה ומורשת התרבותית העשירה, הוא גם אחד האזורים המאוכלסים ביותר של ספרד, שבו החיים כאילו  נעצרו . כאן, תוכלו למצוא אווירה שלווה, כפרים אותנטיים ומגוון רחב להפליא של צמחייה ובעלי חיים. מסלולי ההליכה שלנו לוקחים אותך דרך אלפי שנים של היסטוריה לכל מיני אתרים מעניינים: הקפלות רומנסקיות, ערוצים עמוקים, חוות בודדים פרימיטיביות, טחנות מים, שבילים עתיקים ומערות פרהיסטוריות. האקלים שטוף השמש של האזור מספק תנאים מושלמים לכרמים ולמטעי שקדים וזיתים, ולצמחי התבלין על הגבעות שפורחות עם טימין ריחני, לבנדר, רוזמרין ותה הסלעים של אורוגן (Rock Tea Thé Aragon). נשרים ענקיים ממריאים אל השמים ומקננים בין הצוקים הסלעיים הססגוניים.

קל.jpg
10
ק"מ
4
ימים

מחירי 2022

€ 390
החל מ - 

אלפוג'ראס וגרנדה המסלול הקצר

מ-1 בפברואר עד 29 בדצמבר 
-

גלו את אלפוג'ראס וגרנדה העיר יפה והיסטורית, עולם של ריחות וצבעים אזור סיירה נבאדה בדרום ספרד הוא האזור הררי נמצא מרחק קצר מחופי מרחק קצר מחופי של אלמריה ומלאגה. המסלול עובר דרך הכפרים המורים המקסמים עם הבתים הלבנים ("הכפרים הלבנים") לאורך נתיבים תלולים וצרים בתוך צמחיה מגוונת , ומנגד נראים פסגון הסיירה נבאדה המשלגות. לאורך הדרך נפגוש שרידים של חקלאות מורית עתיקה.

קל.jpg
71
ק"מ
7
ימים

מחירי 2022

€ 499
החל מ - 

טרק הרים באלפוג'ראס וסיירה נבדה

מ-1 בפברואר עד 25 ביוני
מ-1 באוגוסט ועד 31 בדצמבר 

נוף הים התיכון למרגלות סיירה נבאדה בדרום ספרד הוא האזור הררי נמצא מרחק קצר מחופי מרחק קצר מחופי של אלמריה ומלאגה. המסלול עובר דרך הכפרים המורים המקסמים עם הבתים הלבנים ("הכפרים הלבנים") לאורך נתיבים תלולים וצרים בתוך צמחיה מגוונת , ומנגד נראים פסגות הסיירה נבאדה המשלגות. לאורך הדרך נפגוש שרידים של חקלאות מורית עתיקה.