מסלולי הליכה בגרמניה

גרמניה מצטיינת בנופים פסטורליים, יערות עבותים, אגמים, כרי דשא ירוקים. עמקי נהרות רחבים, כרמי יין משובח ובעיקר טירות יפהפיות, עם צריחים, מגדלים וחומות שמקיפות אותן, כאן האגדות קמות לתחיה.

קל.jpg
112
ק"מ
8
ימים
€ 730
החל מ - 

היער השחור הקסום

מ- 10 לאפריל עד 18 לאוקטובר

השוורצוואלד - היער השחור כאחד מאזורי הטיולים היפים ביותר בגרמניה. מראות מקסמים של פנורמות מהממות, אגמי הרים כחולים ועמקים עמוקים. בחלק הראשון של טיול נלך מטיטיזי ( Titisee) עד פלדברג (Feldberg) הפסגה הגבוהה ביותר של שוורצוואלד. ונבקר באתר הסקי טודנוברג (Todtnauberg) ונמשיך בעמק ברנאו (Bernau) הנינוח. שבילים צרים יובילו אותנו אל האגם שלוכזיי (Schluchsee), גולת הכותרת האחרונה בטיול. נמשיך לאורך חופי האגם ועד שנגיע בסוף לתחנה האחרונה על גבעה עם נוף נפלא על העמקים העדינים של שוורצוואלד.

קל.jpg
122
ק"מ
8
ימים
€ 599
החל מ - 

לאורך הריין מרידסהיים לקובלנץ

מ 3 לאפריל עד 10 לאוקטובר

אגדות רבות נקשרו סביב נהר הריין (Rhine) שזורם לאורך של 1,320 ק"מ והוא הנהר החשוב ביותר באירופה מבחינה כלכלית, מצודות וטירות אינספור, כפרי יין וכרמים , נקודות תצפית יפות ומרתקות .
המסלול שלנו עובר בליבו של עמק הריין ואזור הכרמים המפורסם ריינגאו (Rhinegau) אזור שהוכרז כאתר מורשת של אונסקו (UNESCO),הטיול מסתיים בנקודה מרשימה בדיוק כמו שהתחיל ב"פינה הגרמנית" (Deutsches Eck), המקום בו נהר המוזל מתחבר לריין.

קל.jpg
68
ק"מ
7
ימים
€ 579
החל מ - 

סובב הר צוגשפיצה

מ- 29 למאי עד 3 באוקטובר
ניתן להתחיל רק בימי שישי ,שבת או ראשון

ההר צוגשפיצה Zugspitze) 2962m), הוא הר הגבוה ביותר בגרמניה, ניתן להגיע לפסגה בקלות ברכבל. במהלך השבוע נלך מסביב לבסיס ההר, נראה אותו מזוויות שונות, נפגוש נקודות חן שהטבע יצר ואתגרי הליכה של מעבר בערוצים שהמים זורמים בהם בין קירות סלע גבוהים, נחוש את החוויה של הליכה בשטח מרעה אלפיני ונחצה כפרים שלווים. מקום אידיאלי לקחת את הזמן כדי ליהנות ממנת 'Brotzeit 'בווארית טיפוסית ולמנוחה לילה טובה.

קל.jpg
106
ק"מ
8
ימים
€ 599
החל מ - 

שביל לודוויג השני - המלך מהאגדות

מ- 2 לאפריל עד 10 באוקטובר
הגעה בימים שישי,שבת,ראשון ושני בלבד

ביל המלך לודוויג (King-Ludwig-walking path) מתחיל מאגם שטרנברג (Starnberg) שם מצא המלך הנערץ את מותו המסתורי, ומוליך אותנו דרך טירת באלגו (Allgäu), המקום בילה את נעוריו. נלך דרך מראות נוף ואוצרות התרבות של בוואריה (Bavarian), בעיקר בזכותו של המלך לודוויג השני שבנה לעצמו מספר טירות וארמונות מפוארים .בדרכינו נחצה עמקים שלווים, מנזרים ,אגמים וביצות .נהנה מהמראות הפנורמיים של רכס האלפים אמרגאו (Ammergauer Alps). פסגת Zugspitze והרי אלגו (Allgäu) המקומות בהם המלך לודוויג אהב לטייל.