מסלולי הליכה  בצרפת

 נופים רומנטיים ומגוונים בצרפת, בגט, קרואסון, יין מקומי, גבינת קממבר ושפה מתנגנת 

קל.jpg
152
ק"מ
11
ימים

מחירי 2022

€ 1,100
החל מ - 

סובב מונבלאן 11 ימים

מ 17 ליוני עד 19 לספטמבר
ההתחלה בימים שני או שלישי מוזילה את המחיר

מסלול ההליכה סובב מונבלאן (Tour du Mont Blanc) מוביל אתנו סביב לענק האגדי מונבלאן (בצרפתית: Mont Blanc "הר לבן"), מונטה ביאנקו (באיטלקית: "הר לבן") או לה דאם בלאנש (בצרפתית "הגברת הלבנה"), הוא ההר הגבוה בהרי האלפים והשני בגובהו ביבשת אירופה. המונבלאן הוא במקום ה-11 בגובהו בעולם וגובהו מוערך בכ-4,807 מטרים. כל יום נצפה בהר המרשים מזווית שונה ומראה חדש , הדרך עוברת דרך תרבויות שנות בשלוש ארצות צרפת  איטליה ושווייץ המסלול מסומן היטב והוא מבוסס על דרכים עתיקות שקיימות עוד מימי קדם. זאת הקלסיקה המפוארת של הרכס האלפיני.

קל.jpg
67
ק"מ
8
ימים

מחירי 2022

€ 850
החל מ - 

קורסיקה - מקורטו לפיאנה

מ 1 במאי ועד 30 בספטמבר
-

האחד ממסלולי ההליכה המבוקשים בקורסיקה . המסלול מתחיל בקורטו (Corte) בלב ליבו של האי ומסתיים במפרץ היפיפה של פורטו (Porto). נחצה את אזור ניולו (Niolu) והכפרים הציוריים שבו, בדרך לשם תהיה לנו הזדמנות לרחוץ בריכות סלע צלולות כקריסטל בנהרות וקניונים הררים. הטיל מסתיים פיאנה (Piana) בחוף ים נדיר ביופיו. המפרץ של פיאנה (Calanque of Piana) הוכרז ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. נופים נפלאים, תושבים גאים, היסטוריה והתרבות תקפנה אותך לאורך כל הזמן בטיול הזה.

קל.jpg
57
ק"מ
7
ימים

מחירי 2022

€ 760
החל מ - 

טרק בחבל דורדון

מ 1 באפריל ועד 31 באוקטובר
-

חבל דורדון הוא אחד מהחבלים היפים ביותר בצרפת, או בשמו העתיק פריגוד, המסלול שלנו הוא על הגבול בין האזור הסגול שנקרא כך בשל היקבים והגפנים המעטרים את האזור לאזור השחור הפרה-היסטורי.המסלול מציע הליכה קלה ונעימה באזור כפרי ושפע של כפרים היסטוריים לאורך המסלול, העונות המומלצות באביב ובסתיו.

קל.jpg
71
ק"מ
7
ימים

מחירי 2021

€ 840
החל מ - 

היינות מובחרים של בורדו

מ 1 באפריל ועד 31 באוקטובר
-

היינות המובחרים של בורדו מסלולי הליכה בעמק בורדו בצרפת עוברים בכרמים והיקבים המפורסמים בעולם זאת תערובת של אסתטיקה, נופים מרהיבים, מסורת, ותרבות יין .מכרם והיקב של סנט-אמיליון (St. Emilion) שהוא ללא ספק המפורסם ביותר (ב 1999 הוכרז ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית) ליקב של סוטרן (Sauternes) שמפורסם בזכות היין המעולה שלו. נחצה את אזור אנטרה דה מאר (Entre-Deux-Mers) שהוא אזור היין של בורדו (Bordeaux wine regions) ונגלה כפרים מקסימים שהמורשת העתיקה השתמרה בהם להפליא ... אחוזות יין מרשימות, יקבים וחנויות יין שמעטרות את הנוף בארכיטקטורה מפוארת .המסלול עובר בנופים מגוונים לסירוגין בין כרמים לשבילי יער, גדות נחלים, דרכים כפריות וכמובן באחוזות היין המפורסמת בעולם.