מסלולי הליכה באוסטריה

אוסטריה היא יעד למי שמעדיף טיול בחיק הטבע או נופים יפים יוכל לעשות זאת באזור האלפים האוסטריים, שמציעים מסלולי הליכה בין פסגות מושלגות, יערות עבותים, עמקים ירוקים, סביב לאגמים, נחלים, מפלים, מעינות מרפא וכמובן כפרים ציוריים ומלאי חן. 

קל.jpg
90
ק"מ
8
ימים
€ 669
החל מ - 

הפסגות של זלצבורג, קיצביהל וטירול

מ- 29 במאי עד 19 לספטמבר
התחלת המסלול ביום שבת וראשון בלבד

הפסגות של זלצבורג, קיצביל וטירול שבוע מלא חוויות של טיולים רגליים באוסטריה באזור המדהים של זלצבורג (Salzburg) ,מחוז פיצגאו (Pinzgau) עם אתרי נופש המפורסמים של אגם צל-אם-זי (Zell am See) ועיירת הסקי לבאך-הינטרגלם(Saalbach-Hinterglemm) וטיול לעמק השלו של אגם פילרזי (Pillersee) בטירול!,לקום כל בוקר עם תפאורה אלפינית מדהימה, בכל יום רכס הרים חדש,

קל.jpg
41
ק"מ
5
ימים
€ 359
החל מ - 

סובב אגם זאלצקמרגוט 5 ימים

מ- 1 במאי עד 10 באוקטובר

מסלול הליכה מקוצר של סובב אגם זאלצקמרגוט באוסטריה "הארץ הכי יפה בכל הזמנים .. "מספר שיר עממי ישן... והציטוט הזה באמת חל על אגם זאלצקמרגוט (Salzkammergut) האוסטרי. הרים, אגמים ומקומות ציוריים באחד מהאוצרות הטבע היפים ביותר בעולם. האזור האלשטאט (Hallstatt) אכן הוכר על ידי אונסק"ו הוכרז 1997 כאתר מורשת של הטבע ותרבות, הצטרפו אלינו למסע שמשלב הליכה בנופים משגעים עם תרבות ונקודות עניין .

קל.jpg
63
ק"מ
8
ימים
€ 569
החל מ - 

סובב אגם זאלצקמרגוט

מ- 1 במאי עד 10 באוקטובר

סובב אגם זאלצקמרגוט באוסטריה "הארץ הכי יפה בכל הזמנים .. "מספר שיר עממי ישן... והציטוט הזה באמת חל על אגם זאלצקמרגוט (Salzkammergut) האוסטרי. הרים, אגמים ומקומות ציוריים באחד מהאוצרות הטבע היפים ביותר בעולם. האזור האלשטאט (Hallstatt) אכן הוכר על ידי אונסק"ו הוכרז 1997 כאתר מורשת של הטבע ותרבות, הצטרפו אלינו למסע שמשלב הליכה בנופים משגעים עם תרבות ונקודות עניין .