אל הלב של חופי אמלפי

מסלול הליכה ב - 

איטליה

1/8

המחיר לאדם בחדר זוגי
מחיר ליחיד בחדר זוגי צור קשר

€ 645

החל מ -

 כל תאריך שתבחרו :

מ 15 למרץ ועד 10 בנובמבר
קל.jpg
62
ק"מ
8
ימים

המחיר כולל:

 • לינה במלונות כפריים או משפחתיים של 2 או 3 כוכבים  בחדרים פרטיים עם מקלחת ושירותים צמודים.(כל שינוי מסטנדרט הזה יובא לידיעת והחלטת הלקוח מראש).

 • מדי יום ארוחת בוקר.(ארוחות נוספות לפי התוכנית)

 • העברות עם רכב לפי התוכנית.

 • העברת הציוד ממלון למלון לפי התוכנית .(תיק 1 למטייל)

 • מפות תיירות ותיאור מפורט של המסלול באנגלית.
  ​  (סט אחד ל 1-4 משתתפים).

 • שירות גיבוי (קו חם) במהלך הטיול לכל תקלה מנהלתית .

 • דמי טיפול של 20 € .

 

המחיר אינו כולל:

 • טיסות אל ומארץ היעד.

 • העברות לנקודת ההתחלה ומנקודת הסיום.

 • ארוחות שאינן מופיעות בתוכנית.

 • תוספות מזון ושתיה.

 • ביטוח בריאות וחילוץ, ציוד וביטול נסיעה.

 • נסיעות שאינן כלולות או מופיעות בתוכנית.

 • מס עירוני אם נדרש במלון.

 • דמי כניסה לאתרים.

 • הוצאות אישיות .

 

תנאי תשלום וביטול : 

 • תחילת החופשה (ההגעה לנקודת תחילת מסלול ההליכה).

 • בעת ההזמנה נדרשת מקדמה של 100 € למשתתף
  (למעט בבריטניה שהמקדמה 160
   £ )

  • במידה ולא ניתן לארגן את הטיול המקדמה תחוזר במלואה.​

  • המקרה של ביטול מצד המזמין מכל סיבה המקדמה תחולט.

 • התשלום המלא יבוצע עד 60 יום לפני תחילת החופשה.

 • ניתן לבטל תוך 7 ימים ולקבל החזר כספי לא כולל המקדמה.

 • לאחר  53 יום ממועד תחילת החופשה אין החזר כספי למבטלים.

 • ​הזמנה מתחת ל 60 יום מתחילת החופשה אפשרית בכפוף לאישור המארגן בחו"ל חישוב מועד הביטול יהיה 53 יום לפני תחילת החופשה ללא קשר למועד ביצוע התשלום,

 • התשלום יבוצע בעברה בנקאית בשקלים בלבד , במקרה של החזר ינוכה מהסכום כחוק דמי ביטול 5% או 100 ש"ח הנמוך מבניהם ,וסכום המקדמה (אם שולם).

 • מומלץ לבצע ביטוח ביטול כולל שרותי קרקע.
   

תנאים כללים :

 • כל מה שלא הוזכר אינו כלול.

 • התכנית והאירוח כפופים לשינויים עקב אילוצים בשטח.

 • WalkVacations אינה אחראית תקלות כתוצאה מכוח עליון (כולל מזג אוויר).

 • יתכנו עקב מגבלות המסלול שנויים ברמת הלינה, כל מה שידוע כבר כלול בתיאור המסלול, שנויים בלתי מתוכננים יובאו לאישור המזמין מראש.

 • בתקופת מגפת הקורונה תנאי הביטול יוגמשו ויותאמו למציאות ולכללים בזמן הרלוונטי בישראל ובמדינת היעד.

מחיר לאדם בחדר זוגי

מ- 15/03/2021 ועד 27/03/2021 - 593 €

מ- 28/03/2021 ועד 04/04/2021 - 690 €

מ- 05/04/2021 ועד 21/04/2021 - 660 €

מ- 22/04/2021 ועד 30/04/2021 - 690 €

מ- 01/05/2021 ועד 31/05/2021 - 720 €

מ- 01/06/2021 ועד 31/07/2021 - 770 €

מ- 01/08/2021 ועד 31/08/2021 - 795 €

מ- 01/09/2021 ועד 30/09/2021 - 770 €

מ- 01/10/2021 ועד 31/10/2021 - 670 €

מ- 01/11/2021  ועד 10/11/2021 - 570 €

חופי אמלפי

קו החוף של אמלפי (Costiera Amalfitana) היא כנראה רצועת החוף היפה ביותר באיטליה האזור מוגן מרוחות ע"י חצי האי ההררי של סורנוטו (Sorrento Peninsula) ומזג האוויר בו הוא נוח כל השנה. המלצה לטיולים רגליים היא בסתיו המאוחר ובתחילת האביב כאשר מזג אוויר נוח ואזור אינו מוצף בתיירים.

המגוון של נוף הוא אין סופי, מאזור ים תיכוני טיפוסי בעל ריח משכר של עשבי תיבול ועד נוף אלפיני של כרי דשא וסלעים חשופים.וכמובן הנוף האנושי עם המורשת התרבותית שנשתמרה ומשובץ במפרצים מדהימים, כפרים קטנים , כנסיות קטנות ויפות, הריסות של טירות, חקלאות מסורתית של כרמי זיתים ויין ותבלינים כל אלו מגדירים את קו החוף כחוף הדרמתי ביותר באירופה.

אפשר להגדיר את המסלול הזה כמסלול "הקלאסי" לאורך החוף. המסולול לוקח אותנו דרך המקומות המפורסמים והכפרים היפים באזור, מרחקי ההליכה היומיים קצרים יחסית מותירים מספיק זמן כדי לבקר וליהנות מכל המקומות והאתרים שבדרך.

(במסלול יש קטעים שאינם מסומנים בשטח).


המסלול :

ניתן לקצר את התכנית או להרחיב בהתאם לזמן שעומד לרשותכם .


יום 1: הגעה עצמית ל- אמלפי (Amalfi)
ניתן להגיע לשדה התעופה נאפולי (Naples) בטיסה ישירה מישראל, ומשם בתחבורה ציבורית לאמלפי (בערך שעה במונית ועד 3 שעות ברכבת + אוטובוס).ניתן בתוספת תשלום לארגן הסעה .

את הזמן שנותר ננצל לביקור בעיר היפה הזאת .
לינה ב- אמלפי במלון 3 כוכבים לשלושה לילות.


יום 2:  מסלול מעגלי מאמלפי (Amalfi) למגדל דאלו זירו (Torre dello Zirro).
היום הראשון ביום הליכה נינוח מיד יכניס אותנו לאווירה של התרבות והטבע באזור,התחילה נלך דרך סמטאות בחלקה האחורי של אמלפי שעד היום חשים שם את ההשפעה המורית, גרם מדרגות עתיק ייקח אותנו אל מתחת מצוקי הגיר המרשים לעבר כפר קטן פּוֹנטוֹן (Pontone) שהיה חלק חשוב בהגנה על אמלפי בימי הביניים,  בהמשך נגיע למגדל דאלו זירו (Torre dello Zirro) עם הנוף המדהים לעבר העירה אטרני (Atrani ) מדרום לאמלפי.נמשיך עד לכפר פּוֹנטוֹן (Pontone) ולתוך העמק ואל דה מיל  (Valle dei Mulini ) עמק תחנות המים עם חורבות מפעלי הנייר העתיקים ביותר באירופה, שראשיתה במאה ה -11, מכאו השביל ממשיך כמו באגדות לאורך נהר  ומספר מפלים באזור ירוק ומפתיע (ומי שרוצה יכול המשיך לעומק העמק אל תחתית המצוק) .בדרך חזרה נעבור דרך מספר מפעלי נייר היסטוריים (אפשר גם לבקר גם במוזאון הנייר - לא כלול במחיר),יום קצר יותיר לנו זמן לחוש את אווירה לרחוץ בים למי שרוצה.

הליכה 10 ק"מ, עליה 470 מ', ירידה 460 מ', לינה ב- אמלפי באותו המלון.


יום 3: מ- ראבלו (Ravello) ל- אמלפי (Amalfi)
את היום נפתח בנסיעה (לא כלול במחיר) לכפר ההיסטורי ראבלו (Ravello) האקלים היבש שלו הפך אותו לאחד המקומות האקסלוסיביים החופי אמלפי ומבוקש מאוד ע"י אומנים, שחקנים וסופרים בכל הדורות , הסופר הצרפתי אנדרה ז'יד (André Gide) אמר פעם על הכפר שהוא "קרוב יותר לשמיים מאשר לחוף הים", בכפר יש שתי ווילות מפורסמות Villa Rufolo שהיה בית של האפיור ואחרי זה של המלחין ווגנר, ו-Villa Cimbrone עם גנים יפים ותצפית מדהימה על הים, אחרי נבקר בכפר נתחיל לרדת מתחת לוילה צ'מברו המרשימה לעבר עיירת החוף אטרני (Atrani) דרך הכפרון קסטיליונה (Castiglione) כרמים, מטעי לימון וגרם מדרגות מימי הביינים.ונסיים בעיירה הסמוכה אמלפי.

הליכה 8 ק"מ , לינה ב - אמלפי באותו המלון.


יום 4: מ- אמלפי (Amalfi) ל- פריאנו (Praiano)

מאמלפי נצא בדרך  פרדות עתיקה מהמאה 9 לספירה שנקראת דרך הכפרים הראשית
(Maestra dei Villaggi) הדרך תוביל אותנו דרך הכפרים לונה (Lona) ווצ'ינה (Vettica) אל המנזר  המרשים סנטה רוזה (Santa Rosa) (אפשר לקחת אוטובוס מקומי עד לכאן כדי להימנע מעליה של 300 מטר).ההליכה מכאן צופה על על הצד המערבי של חצי האי. הדרך יורדת לעבר החוף דרך מספר כנסיות במיקומים מנהדרים מתחת למצוק ותביא אותנו לפיורד של פורורה (fjord of Furore) כפר הדייגים המקסים מתחת לצוקי הגיר מתנשאים. מכאן נלך במעלה הר לעבר הכפר והכנסייה של סנט אלינה (Sant'Elia) ונמשיך בדרך  שנקראת ‘Via dell’Amore’, לעמק פריא (Praia).קטע אחרון מוביל דרך יער, כרמים וצמחיה ים תיכוניית, ומביא אותנו לכפר החוף של פריאנו (Praiano) שבו שבו נתאכסן לשני הלילות הבאים.ממולץ לרדת לנמל העתיק והציורי של פריאנו ( Praiano) מרינה דה פראיה (Marina di Praia) שווה את המאמץ !!

הליכה 13 ק"מ לינה 2 לילות במלון 3 או 4 כוכבים ב- פריאנו (Praiano)


יום 5: מסלול מעגלי מ- פריאנו ( Praiano) ל- מערות סנטה ברברה (caves of Santa Barbara) ושביל האלים (Sentiero degli Dei).
מהמלון נצא דרך סימטה צרה לעבר הכנסיה סנטה מריה מקונסטנטינופול
( Santa Maria di Costantinopoli).מכאן ואילך דרך נוחה מעל הכפר, מכניסה אותנו לעמק פריא (Praia), עמק ירוק ויפה עם כרמים שמונחים על הצוקים, נטפס לכנסייה הקטנה של סנט אלפונסו  (Sant'Alfonso) ומכאן למערות הנופיות של סנטה ברברה (caves of Santa Barbara), עוד קטע קצר במעלה הר מביא אותנו לתחילת הדרך המפורסמת 'degli Dei Sentiero' (שביל האלים),  עם נוף ללא תחרות של נוף פנורמי של חוף אמאלפי עד לאי קאפרי (Capri)..נתחיל לרדת בחזרה לפריאנו שוב, דרך מדרגות בנות מאות שנים. למי שעדיין יש לו אנרגיה מומלץ מאוד לרדת למפרצון הקטן  צ'ביטלה 'Cavitella' .

הליכה 11 ק"מ לינה במלון 3 או 4 כוכבים ב- פריאנו (Praiano).


יום 6: מ- פריאנו (Praiano) ל- פוזיטאנו (Positano).
נצא דרך הסמטאות הלבנות של פריאנו לדרך הצליינים מימי הבניים שמוליכה אותנו במעלה הגבעה למנזר סן דומניקו (San Domenico) שנמצא בנוף נהדר בולט מעל החוף. כאן אפשר לנוח  לפני שנמשיך לטפס במעלה הר, דרך נוף מרהיב עם תצורות סלע מוזרות וצמחייה מפוארת.ושוב נתחבר לדרך המפורסמת 'degli Dei Sentiero' (שביל האלים) כאן הנוף מצדיק את השם היומרני של הדרך עד שנגיע לכפרון נוסל (Nocelle).נעבור עמק נחמד ונגיע לכפר מונטיפרטיסו (Montepertuso) ומכאן ירידה קצרה במדרגות תוביל אותנו לפוזיטאנו (Positano) הירידה לוקחת זמן כי היא מספקת הרבה הזדמנויות לתמנות מקסימות לאורך הירידה.
פוזיטאנו (Positano)  נחשב לאחד מהכפרים היפים ביותר באיטליה, ובוודאי אחת הפנינים של חוף אמאלפי. לאחר טיול בסמטאותיה, תלכו למלון שלכם במרכז הכפר במרחק הליכה מחוף הים .
הליכה 9 ק"מ , לינה בפוזיטאנו (Positano) במלון 3 או 4 כוכבים.


יום 7: מעגלי סביב העמק העליון של פוזיטאנו (Positano)

נתחיל את היום בניסעה קצרה באוטבוס מקומי (לא כלול במחיר) למונטיפרטיסו (Montepertuso) המקום שמימנו נתחיל במסלול נופי מרשים סביב לעמק הגבוה של פוזיטאנו (Positano).הדרך העתיקה שבה נלך דרך היער עשירה בנקודות תצפית מדהימות תוך כדי טיפוס לעבר המבצר העתיק סנטה מריה אל קוסטלו (Santa Maria al Castello) שהגן על העמק הצר בין חצי האי סורנטו לאמלפי.מכאן אפשר לראות את מפרץ סלרנו (Gulf of Salerno) ומפרץ נאפולי (Bay of Naples).דרך אזור נחמד ומיוער נרד לעבר בית היערן (Caserma Forestale).אלו שירצו יוכלו לטפס מכאן לעבר מונטה סנט'אנג'לו (Monte Sant’Angelo ההר הגבוה בהחצי האי , עליה קשה אך מתגמלת . המסלול הסטנדרטי ממשיך מכאן דרך היער בדרך מפותלת (zigzags) לעבר מונטיפרטיסו (Montepertuso) משם שביל פרדות עתיק יקח אותנו חזרה למלון בפוזיטאנו (Positano).
הליכה 11 ק"מ,לינה ב- פוזיטאנו (Positano) במלון 3 או 4 כוכבים.


יום 8: לאחר ארוחת בוקר מסתיים הטיול
תוכלו לחזור ל- נאפולי בשייט או באוטובוס ורכבת (לא כלול במחיר)ו משם לשדה התעופה.

ניתן להוסיף עוד יומים או שלושה ימים לטיול באי המקסים קפרי לגבי מחיר ופרטים פנו אלינו.