סובב מון בלאן צפון (8 ימים)
טרק באיטליה - שוויץ - צרפת

1/21
98
ק"מ
8
ימים

 860  מחיר 

המחיר לאדם בחדר זוגי לתוספת ליחיד צור קשר 

המחיר כולל:

 • לינה במלונות מטיילים/בקתות הרים בחדרים פרטיים או בחדרים משותפים (Dormitory) עם מקלחת ושירותים משותפים/פרטיים בהתאם לתוכנית .
 • מדי יום ארוחת בוקר.
 • ארוחות ערב בהתאם לתוכנית (לא כולל שתייה).
 • העברת הציוד ממלון למלון לפי התכנית(יחידה אחת למטייל)
 • הציוד לעברה צריך להיות ארוז בתיק לא נוקשה (לא מזוודה) ובמשקל מקסימלי של 15 ק"ג כל חריגה מהתנאים הללו עלולה לגרור חיוב נוסף במקום ע"י המוביל.
 • מפות תיירות ותיאור מפורט של המסלול באנגלית.

 • שירות גיבוי (קו חם) במהלך הטיול.
 • דמי טיפול של 20 €.

 

המחיר אינו כולל:

 • טיסות אל ומארץ היעד.

 • העברות לנקודת ההתחלה ומנקודת הסיום.

 • ארוחות שאינן מופיעות בתוכנית.

 • תוספות מזון ושתיה.

 • ביטוח ציוד וביטוח וחילוץ רפואי.

 • הנסיעות בתכנית הן בתחבורה ציבורית או במונית שאינן כלולות במחיר.

 • נסיעה ברכבלים.

 • דמי כניסה לאתרים.

 • הוצאות אישיות .

 

תנאי ביטול : 

 • תחילת החופשה (ההגעה לנקודת תחילת מסלול ההליכה).

 • התשלום המלא יבוצע עד 60 יום לפני תחילת החופשה .

 • ניתן לבטל תוך 14 יום ולקבל החזר כספי בניכוי של 15% + עלות ההחזר.

 • לאחר  45 יום ממועד תחילת החופשה אין החזר כספי למבטלים.

 • תשלום מתחת ל 60 יום מתחילת החופשה אפשרי בכפוף לאישור המארגן בחו"ל אך חישוב מועד הביטול היה 45 יום לפני תחילת החופשה ללא קשר למועד התשלום .

 • התשלום יבוצע בעברה בנקאית בלבד , במקרה של החזר ינוכה מהסכום כחוק דמי ביטול 5% או 100 ש"ח הנמוך מביניהם , דמי הטיפול בסך 20 € לא יוחזרו.

תנאים כללים :

 • כל מה שלא הוזכר אינו כלול.

 • התכנית והאירוח כפופים לשינויים עקב אילוצים בשטח.

 • WalkVacations אינה אחראית תקלות כתוצאה מכוח עליון (כולל מזג אוויר).

מ 15 ליוני עד 30 לספטמבר 
עקב ביקושים את הזמנות ללינות באזור יש לבצע מספר חודשים מראש ולמרות זאת יתכנו שנויים בתוכנית חלוקת הימים, מרחקי ההליכה היומיים, רמת מקומות הלינה וארוחות הערב בכפוף למצאי מקומות הלינה הזמין במועד ההזמנה. 

 כל תאריך שתבחרו :

סובב מונבלאן מ - קורמאייר ל- שמוני
מסלול סובב מון בלן (Tour du Mont Blanc) מוביל אתנו סביב לענק האגדי מונבלאן (בצרפתית: Mont Blanc "הר לבן"), מונטה ביאנקו (באיטלקית: "הר לבן") או לה דאם בלאנש (בצרפתית "הגברת הלבנה"), הוא ההר הגבוה בהרי האלפים והשני בגובהו ביבשת אירופה. המון בלאן הוא במקום ה-11 בגובהו בעולם וגובהו מוערך בכ-4,807 מטרים. כל יום נצפה בהר המרשים מזווית שונה ומראה חדש , הדרך עוברת דרך תרבויות שנות בשלוש ארצות צרפת  איטליה ושווייץ המסלול מסומן היטב והוא מבוסס על דרכים עתיקות שקיימות עוד מימי קדם. זאת הקלסיקה המפוארת של הרכס האלפיני.
 

המסלול :

יום 1: הגעה עצמית ל- קורמאייר (Courmayeur)
בירת האלפים האיטלקיים  את יתרת היום תוכלו לבלות בשוטטות בעיירת הסקי הנחמדה , לעשות קצת קניות או לפנק את את עצמכם לפני המסע בספא.

לינה ב -קורמאייר (Courmayeur) במלון B&B בסיסי (לא כולל ארוחת ערב) עם שרותים צמודים.

יום 2: קורמאייר (Courmayeur)  - ואל פארה (Val Ferret).

היום מתחיל עליה התלולה אחרי העליה נגיע לרמה של עצי מחט לעבר ואל פארה (Val Ferret) ,הדרך חוצה פלגי נחל רבים וברקע הצללית של הר גרנד ג'וראס המרשים שגובהו 4,208 מטר (Grand Jorasses).
(אם את מרגישים עייפים נסיעה קצרה בתחבורה הציבורית (15 דקות 3 €) תיקח אותנו מהעיירה האיטלקית קורמאייר (Courmayeur) עד לכפר ואל פארה (val Ferret). 

הליכה 12 ק"מ (5 שעות הליכה)  ,עליה מצטברת 900 מטר , ירידה מצטברת 450 מטר
או הליכה  5.5 ק"מ, עליה 300 מטר, ירידה 800 מטר
לינה בבקתה ב- ואל פארה (Val Ferret)
בחדר משותף, שרותים ומקלחת משותפים, ארוחת ערב.

 

יום 3: ואל פארה (  Val Ferret) - לה פאולי (La Fouly ) 

נתחיל את היום בהליכה של 4 ק"מ לעבר הגבול השווייצרי תוך עליה הדרגתית של 150 ק"מ (אפשר "לחסוך" את העליה האמצעות אוטובוס מקומי של חברת SAVDA שנוסע עד בקתת אלנה (Rifugio Elena). ואז נמשיך אל מעבר הגבול לשווייץ, מנקודת במעבר על פסגת  Col du Ferret בגובה 2537 מטר נוכל לראות את הקרחונים העד Triolet ו - Pre de Bar המרשימים .הירידה היא דרך שדות פתוחים רחבים עם מעט מאוד סימנים של היישוב האנושי אנחנו חולפים על פני כמה בקתות הרים ואז מתקרבים לכפר הקטן פארה (Ferret)  ולעבר לה פאולי (La Fouly ), שביל עובר דרך נוף אידאלי של יערות, נחלים וגשרי עץ ציוריים. נבלה את הלילה בכפר La Fouly.

הליכה 18 ק"מ (5.5 שעות הליכה), עליה מצטברת 870 מטר, ירידה מצטברת 920 מטר.
לינה במלון מטיילים ב-לה פאולי (La Fouly ). בחדר פרטי, שרותים ומקלחת משותפים, ארוחת ערב.

יום 4 : לה פאולי (La Fouly) - שמפקס-לאק (Champex-Lac)

לאחר המאמץ של הימים האחרונים היום הוא יום הליכה קל יותר. אומנם מרחק ההליכה קצת ארוך אבל העליות והירידות הרבה פחות דרמטיים, הדרך מ- לה פאולי (La Fouly) היא לאורך נחל Dranse de ferret בין עצי יער, קירות , וזרמי מים , בהמשך נלך בתוך כרי דשא אלפני עד לכפר היפה Les Arlaches שבנוי בבניה המסורתית מעץ ואבן שמאפיינת את האזור, מכאן נטפס בעליה לא תלולה בדרך הפסלים ל - Orsieres , כאן הדרך יורדת לאגם שמפקס-לאק (Champex-Lac) עולה לאתר הסקי La Breya ממשיכה לאתר הסקי ארפטה (Arpette) שבו אתם מבלים את הלילה.

הליכה 18 ק"מ (6 שעות הליכה), עליה מצטברת 700 מטר, ירידה מצטברת 715 מטר.
לינה במלון מטיילים ב-שמפקס(Champex) בחדר פרטי, שרותים ומקלחת צמודים ארוחת ערב.

יום 5: שמפקס-לאק (Champex-Lac) - טרייאנט (Trient)
הדרך מ- שמפקס-לאק (Champex-Lac) ל- טרייאנט (Trient) היא דרך מרהיבה ביופייה שעוברת דרך  Fenêtre d'Arpette (החלון של ארפטה) בגובה 2,665 מטר מקום שממינו יורדים לאורך קרחון טרייאנט (Glacier du Trient) עד לכפר טרייאנט (Trient) שנמצא על הכביש בין מרטיני Martigny  ל- שאמוני (Chamonix).
במזג אויר גרוע יש דרך חלופית דרך -Champex-d'en Haut (בתרגום חופשי שמפקס עילית) המסלול עובר ביערות קרירים ודשא אלפיני ומגיע לגובה של 2,050 מטר ומביא אותנו ל- Col de la Forclaz בהמשך ל-  טרייאנט (Trient) היעד מקום הלינה של היום.

הליכה 15.5 ק"מ (7 שעות הליכה), עליה מצטברת 700 מטר, ירידה מצטברת 1,125 מטר.

לינה במלון מטיילים ב-טרייאנט (Trient) בחדר פרטי, שרותים ומקלחת משותפים, ארוחת ערב.

יום 6: טרייאנט (Trient) - ארג'נטייר (Argentière)

בהליכה מ- טרייאנט (Trient) ל - ארג'נטייר (Argentière) תהיה לנו ההזדמנות לראות את ה- מונבלאן מהצד היפה שלו . המסלול עובר דרך אגם אגם צ'רמילון 2271 מטרים (Lac de Charamillon) מעל אתר הסקי של לה טור (Le Tour), ממשיך לעבר הקרחון המרשים טור (Glacier du Tour) וחזרה לצרפת.  שביל סלעי מלהיב לאורך פסגת ההר מאפשר לכם ליהנות מנופים מדהימים של הקרחון והעמקים שמסביב. כאשר אתם מגיעים לגבול בין שווייץ לצרפת, אתם יכולים לראות את מונט בלאן בוהק בלבן, במיוחד בימי שמש ובהירים מכאן אתה יורד את קטע של הליכה האחרון  עד שתגיע ל - ארג'נטייר (Argentière).

הליכה 14.5 ק"מ (5.5 שעות הליכה), עליה מצטברת 986 מטר, ירידה מצטברת 906 מטר.

לינה ב- Mon Tour  בחדר פרטי, ושרותים ומקלחת משותפים, לא כולל ארוחת ערב.

יום 7: ארג'נטייר (Argentière) - שמוני (Chamonix)
ההליכה היום היא ממש ארוכה וכדאי לצאת מוקדם ככל האפשר,מתחילים את המסלול בכפר לה פראסראנדס (Les Frasserands) עם בתי העץ הטיפוסיים של האלפים הצרפתיים. לאחר המעבר דרך הכפר נתחיל לטפס במעלה הגבעה, לתוך הפארק הטבעי היגויילס רוגז' (Aiguills Rouges) כאן נצטרך להחליט אם אנחנו רוצים להמשיך לטפס אל לאק בלאן (זה כרוך לטפס על סולם ברזל, אז אם אתה סובל מסחרחורת או פחד גבהים עדיף לא לעשות את זה) או להתחיל לרדת ל- לה פליזאר La) Flegere) מסלול פנורמי מאוד, מולך המסיב של מונבלן (Monte Blanc Massif), עד שתגיע לפלנפרז (Planpraz), שם הרכבל ייקח אותך ל- שמוני Chamonix (האחרון הוא בשעה 17:00). אם אתם עייפים או קצרים בזמן אתם יכולים גם לקחת את הרכבל ב-  La Flegere.

הליכה 19.5 ק"מ (9 שעות הליכה), עליה מצטברת 1,623 מטר, ירידה מצטברת 971 מטר.
אפשרות שניה
הליכה 17.5 ק"מ (9 שעות הליכה), עליה מצטברת 1,443 מטר. ירידה מצטברת 789 מטר.
 לינה ב -שמוני (Chamonix) במלון מטיילים B&B בחדר פרטי בסיסי שרותים ומקלחת צמודים. לא כולל ארוחת ערב.

 

יום 8 : אחרי ארוחת בוקר נתחיל במסע חזרה הביתה.

(ניתן בתוספת תשלום לשדרג את המלון או להוסיף לילות בשאמוני)

מחירון 2020

המחיר לאדם בחדר זוגי